BEZINWAZYJNY LIFTING POWIEK:

Wraz z upływem lat skóra wokół oczu zmienia się. Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Kiedyś piękne, naturalne oczy z wiekiem stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedyś. I chociaż czasu nie zatrzymamy, istnieje inteligentne rozwiązanie, które przywraca atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie – to bezinwazyjny lifting powiek przy użyciu Plasmy IQ.

Urządzenie to wytwarza kontrolowaną mikro wiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania, co skutkuje uniesieniem powieki. Działa punktowo bez zbędnego oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki.

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powiek przy wykorzystaniu urządzenia Plasma IQ jest:

  • Bezinwazyjny – polecany dla osób, które nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny (blefaroplastyka),
  • Precyzyjny – mikro wiązka plazmy działa jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry,
  • Dający natychmiastowy efekt – efekty widoczne już po pierwszym zabiegu,
  • Bezpieczny – nie wymaga znieczulenia, bezpieczny dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwwskazane,
  • Komfortowy – nie wymaga wyłączenia z codziennych aktywności.